Terézvárosi Diák Tehetségkutató sakkverseny

Beni ezüstérmet nyert a Terézvárosi Diák Tehetségkutató sakkversenyen.
Azonos pontszámmal végzett, mint az arany, csak a segédértékszám döntött!

Gratulálunk!!