Szakmai vizsga – 13.C

Ma szakmai vizsgát tettek a 13.C osztály gazdálkodás és menedzsment ágazaton tanuló csoportja.
Nagyon szépen teljesítettek, mindenki jeles vagy jó erdménnyel zárta szakmai tanulmányait.

Szeretettel gratulálunk Nekik!