Osztálykirándulás – 9.D

Egésznapos oszálykiránduláson vett részt a 9.D. A program a visegrádi Királyi Palotában kezdődött, ahol Baumgartner Ágnes tárlatvezető segítségével frissítettük fel történelmi ismereteinket. Ágnes jó homorral fűszerezett, interaktív és diákközpontú előadása mindenkit magával ragadott. Köszönjük!
Természetesen nem maradt el a megérdemelt szórakozás, a pihenés sem. Csendes környezetben strandoltunk, ejtőztünk a gyógyvízben, Leányfalun.
Nagyon kellemes napot töltöttünk együtt, jól éreztük magunkat!

Kísérők voltak Kisné Zámbó Éva osztályfőnök, Szendeffy Szilárdné tanárnő.