Felnőtt Budapesti Sakk Csapatbajnokság

2026.06.03.

Véget ért a Felnőtt Budapest Csapatbajnokság, ami szeptember végétől májusig tartott 13 fordulóban (vasárnaponként 1 forduló). Minden fordulóban 12 táblán sakkoznak, kötelező ifiket is versenyeztetni, így Tóth Benedek-9.C tanulónk is táblát kapott a Budapest II. osztályban, akik BRONZ érmesek lettek a szezonban!

Beni idén 1 forduló erejéig az NB1-ben is táblát kapott, ahol becsületes helyt állt!