BUDAPESTI GÉPÉSZETI SZC

BETHLEN GÁBOR SZAKGIMNÁZIUMA

wiki wiki googlephoto youtube fb akadalymentes v2

kepzeseink

 

Név

Beosztás

Szak

Zádory Tibor igazgató testnevelés
Ferenciné Szarka Judit Igazgatóhelyettes informatika, testnevelés
Bodri Erika Igazgatóhelyettes német nyelv
Kapitány Erika Gyakorlati oktatásvezető
2/14.a osztályfőnöke
szakmai tárgyak (közlekedés)
Balla Tibor   szakmai tárgyak (közlekedés)
Bágyi László   magyar
Bedő Anna szakmai munkaközösség vezető szakmai tárgyak (közgazdász)
Bíróné Kovács Mária 1/13. P(esti) osztályfőnöke szakmai tárgyak (közgazdász)
Bodnár Zoltán tankönyvfelelős testnevelés
Bódy Ágnes
12.b osztályfőnöke, osztályfõnöki munkaközösség vezetője testnevelés
Bottyán László   szakmai tárgyak (közgazdász)
Botz Csilla 9/NY osztályfőnöke fizika
Cserenyiné Kiss Éva   magyar, üzleti kommunikáció
Domokos Edina   magyar
Fehér Dalma   német nyelv
Frányó Zsófia 1/15. M (esti) osztályfőnöke szakmai tárgyak (közgazdász)
Gombos Judit 10.a osztályfőnöke angol nyelv
Harnos Júlia   szakmai tárgyak (közgazdász)
Hegyi Csaba  11.b osztályfőnöke
humán munkaközösség vezetője
magyar, történelem
Kakuk Györgyi   szakmai tárgyak (közlekedés)
Kamondi Ágnes   angol nyelv
Kapot Ildikó 2/14. L (esti) osztályfőnöke szakmai tárgyak (közlekedés)
Kasnyik Mariann 1/13. L (esti) osztályfőnöke  szakmai tárgyak (közlekedés)
Kiss Csaba  12.c osztályfőnöke történelem,társadalmi és állampolgári ismeretek, etika, üzleti kommunikáció
Kissné Kepenyes Judit 12.a osztályfőnöke történelem,társadalmi és állampolgári ismeretek, etika, üzleti kommunikáció
Knipper Tamás   szakmai német
Kókai Ernő   szakmai tárgyak (közlekedés - esti)
Kovács Gábor   informatika
Kovácsné Horváth Mónika   szakmai angol
Kovács Péter   testnevelés
Márton Enikő 9.b osztályfőnöke
reál munkaközösség vezetője
matematika
Mereiderné Góg Zsanett 5/13. A osztályfőnöke  angol nyelv
Nagy Kornélia 9.a osztályfőnöke angol nyelv
Olcsai Éva DÖK segítő tanár biológia, könyvtár
Őriné Barth Zsófia 11.a osztályfőnöke angol nyelv
Papp Ádám   szakmai tárgyak (közlekedés - esti)
Pernyés István   szakmai tárgyak (közlekedés)
Rácz Hajnalka   ügyvitel
Révész Barnabás   informatika
Sinkáné Kispál Marianna 9.c osztályfőnöke  testnevelés, gyógytestnevelés
Szabóné Gábris Rita 2/14. P (esti) osztályfőnöke matematika, informatika, fizika
Szakács András 1/13. A osztályfőnöke szakmai tárgyak (közlekedés)
Székely Gáborné   informatika
Talasz Tamás   szakmai tárgyak (közlekedés)
Titi Mária   vizuális kultúra
Tótfalusi András   matematika, fizika
Várhalmi Márta   földrajz 
Nagy Antal   oktatástechnikus
Szirmai Ottó   rendszergazda