BUDAPESTI GÉPÉSZETI SZC

BETHLEN GÁBOR SZAKGIMNÁZIUMA

wiki wiki googlephoto youtube fb akadalymentes v2

kepzeseink

2017/2018

5/13.A osztály
Osztályfőnök: Bíróné Kovács Mária
Bárány Dominik László
Jó Eszter
Kalányos Norbert József
Kovács Beáta Mónika
Lépés Lóránt
Molnár Bettina
Nemcsók Zsófia
Pallai Alexandra Vivien
Papp Amanda

2016/2017

5/13.B osztály
Osztályfőnök: Bíróné Kovács Mária
Bellók Attila
Biró Alexandra
Czeróczki Henrietta
Gergely Zsanett
Kiss Noémi
Kolozs Noémi Krisztina
Kosaras Gillian Vanessa
Kovács Tímea Ivett
Nagy Krisztina
Nagy Nikolett Viktória
Nagy Tímea Gyöngyi
Pálfalvi Bianka Hajnalka
Papadopulosz Péter
Somogyvári Bianka
Tóth Anikó Ágnes

2015/2016

14.B osztály
Osztályfőnök: Bedő Anna
Birinyi Krisztina
Demény Márk
Gogola Richárd Tamás
Horváth Róbert
Jagicza Patrícia
Kárpáti László
Kecskés Krisztián
Kracsony Barbara
Nemes Attila
Tóth Anna
Vas Barbara
Vida Renáta

2014/2015

14.B osztály
Osztályfőnök: Bíróné Kovács Mária
Abd-el Rahim Ali
Bánóczki Ádám
Bánsági Adrienn
Bohóczky Vivien
Fehér Kitti
Glancsák Eszter Anna
Gyurcsina Nikolett
Karámos Vivien
Kerek Kitti
Kovács Annamária
Kozma Nikolett
Szabó Krisztián János
Tárkány Alexandra Nikolett
Tejfel Krisztina Henrietta

2006/2007

13.D osztály
Osztályfõnök: Frányó Zsófia

Árva Nikoletta
Balog Viktória
Csonka Adrienn
Fizil Alexandra Ibolya
Gyurcsik Mónika
Hegyesi Lilla
Ticia Hirkó Ágnes
Horváth Annamária Tünde
Kollár Mónika Kitti
Ladiszlajdesz Erika Dóra
Marton Szilvia Kata
Neruda Andrea
Szakács József Norbert
Széll Csilla
Zabicsár Rita
Antal Pálma
Harcsa Ágnes
Joó Szilvia
Marosvölgyi Nikolett
Papp Bianka Zsuzsanna

2005/2006

13.D osztály
Osztályfõnök: Frányó Zsófia

Bósza Emese
Érháti Nóra
Hallai Mariann
Molnár Gábor
Földesi Barbara
Nébl Nóra

2004/2005

13.D osztály
Osztályfõnök: Frányó Zsófia

Bakonyi Eszter
Bárdi Lívia
Kreisz Tünde
Szalai Károly
Tarr Tünde
Verbóczki Ivett
Óvári Zsolt

2003/2004

13.D osztály
Osztályfõnök: Ignácz Ferenc

Buckler Klaudia
Fehér Krisztina
Gall Nikolett
Horváth Krisztina
Horváth Marianna
Kazi Eszter
Kovács Ildikó
Miklós Adrienn
Pánczél Tamás Gábor
Soltész Tamara
Szabó Adél Ilona
Vajda Krisztina
Virág Máté

2002/2003

13. D osztály 
Osztályfõnök: Ignácz Ferenc

Balogh Erika
Gergely Krisztina
Nagy Andrea

2001/2002

13.D osztály
Osztályfõnök: Székely Andrásné

Fényi Andrea
Fényi Gabriella
Kéki Csaba
Király Judit
Kiss Norbert
Melega Szilvia
Nádházi Petra
Németh Piroska
Orbán Ilona
Orosz Ágnes
Szilágyi Orsolya