BUDAPESTI GÉPÉSZETI SZC

BETHLEN GÁBOR SZAKGIMNÁZIUMA

wiki wiki googlephoto youtube fb akadalymentes v2

kepzeseink

1995/96-os tanév

V. a osztály
Osztályfõnök: Maroshelyi Tamás
Biriszló Erika
Csesztregi Károly
Csornai Attila
Doma Tamás
Farkas Csaba
Filipov Vlagyimir
Gábor Dénes
Haas Tamás
Hagymásy Gábor
Jáki Zsolt
Jóni Tímea
Kapczár Tamás
Király Bernadett
Kõhegyi Sándor
Králik Tibor
Kubicsár Gábor
Milavecz Gábor
Móricz László
Sasvári Mária
Sipos Béla
Tóth Zsuzsanna
Urbán Tímea
Varró János
Virág László
Zeher László

V. b osztály
Osztályfõnök: Náday Gyula
Balogh Krisztián
Bence Gábor
Deák Béla
Farkas Zsolt
Gábriel Zoltán
Juhász László
Kertész Ákos
László Miklós
Madar Gergely
Oláh Balázs
Orbán János
Répás Róbert
Rujp József
Sárvári Péter
Szabó Gábor
Szeghalmi Richárd
Szepesi Gábor
Tóth Gergely
Unoka Tamás


1996/97-es tanév

13.A osztály
Osztályfõnök: Náday Gyula
Baki Lajos
Bugyi János
Csepcsányi Szabolcs
Farkas Anita
Farkasházy Diána
Gyöngyösi Beáta
Juhász Péter
Kaposi Miklós
Kacsai Mónika
Katona Péter
Keller Gábor
Kovács Márton
Kovács Zsolt
Molnár Zoltán
Monszpart Emese
Patócs Péter
Paulusz Dávid
Paulusz Zoltán
Pilát Beatrix
Pomári Gábor
Pót Ivett
Rédl Henriett
Rujder Zsolt
Tresó Judit
Vers Gabriella
Zsiga Ádám

13.B osztály
Osztályfõnök: Pelih Alla      
Auth Ildikó Zsófia
Belkó Zoltán
Bíró Krisztián
Danielisz Gábor
Fhér Katalin Edit
Felsõ Dóra Andrea
Ferenczi Dóra
Gaál Emese
Horváth Kristóf
Kaszanyi Viktor
Koller Csaba
Kótai István Mihály
Kõmûves Márk Ákos
Könnyû Brigitta
Majoros Edina
Mészáros Tamás
Molnár Gábor Attila
Móricz Jácint
Mucza Zoltán Mihály
Németh Katalin Andrea
Pohl Viktor
Rengei Lilla Márta
Szilvágyi Mária
Szûcs Máté
Turcsán Zsuzsanna
Varga Levente
Varga Tamás
Varga zoltán


1997/98-as tanév

13.A osztály
Osztályfõnök: Némethné Katona Judit 
Alexa Brigitta
Borsi Emese
Cseh Klára
Dévényi Krisztina
Dolmány József
Györkei Attila
Hegyi Péter
Iványi Csaba
Jókuthy Zoltán
Kõvári Barbara
Kránicz Melinda
Mihályi Zsófia
Nagy Gábor
Nagy Roland
Pataki Gyula
Pethes Andrea
Prókai Zoltán
Rasztatzky Erzsébet
Szakács Eszter
Szappanos Norbert
Szokolai Gábor
Szotyori Szilárda
Szõke Krisztina
Tóvári Anita
Vasvári Andrea
Zima Imre László

13. B osztály
Osztályfõnök: Kolossváry Eszter
Bazan Zoltán
Csepregi István
Csepregi Tamás
Csimma Zsolt
Csipes Péter
Hatos Szilvia
Heindl Csilla
Horváth József
Juhász Beatrix
Kocsis Zoltán
Lángi Anikó
Löffler András
Molnár László
Molnár Péter Bálint
Németh Tamás
Nováky Sándor Balázs
Ostorházi Katalin
Reppa István
Schmidt Éva
Tombor Éva
Tóth György
Tóth Renata

13. C osztály
Osztályfõnök: Maroshelyi Tamás
Balázs Annamária
Dolmány Krisztián
Dutka Angéla    
Ertler Judit
Gaál Diána
Gúth Viktória
Horváth Csaba
Ihring Andrea
Katolai Nagy Dávid
Konczert Alexandra
Lantos Dalma
Lukács Melinda
Mezõsi Zoltán
Ózi József
Pauer Anna
Petrik Beáta
Pufnyák Tamás
Rettig Mária
Simándi Zsuzsanna
Sinkó Tünde
Solymos Anna
Soós Róbert
Szabó Gabriella
Tóth Ferenc
Urveczki Richard
Varga Ilona


1998/99-es tanév

13.A osztály
Osztályfõnök: Szirmai Ottó
Aranyosi Anikó
Béres Attila
Csabankó Éva
Drahos Ida Rita
Garaba Gergely
Kaba Zoltán
Kajcsa Gábor
Kozsla Gabriella
Kraszna Attila
Manger Csaba
Marcisák Péter
Piszter Szilvia
Rimóczy Barbara
Rizmayer Gábor
Varga Bernadett
Vámosi Marianna
Váradi Kristóf
Végh Krisztina

 13.B osztály
 Osztályfõnök: Maroshelyi Tamás
Adorján Balázs
Antal Szabolcs
Ábel Szilvia
Babik Ágnes
Czikkely Zsuzsanna
Csapó Ildikó
Csonka Imre
Dózsa Ilona
Dünkel Anita
Harrer Tamás
Havasi Attila
Horváth Gábor
Iván Ferenc Ferdinánd
Jakab Anita
Jóvári László
Juhász János
Kenderesi Orsolya
Kozák Krisztián
Kuchár Attila
Molnár Dorottya
Patócs Enikõ
Szabó Katalin
Vadász Zoltán
Veréb István


1999/2000-es tanév  

13.A osztály
Osztályfõnök: Maroshelyi Tamás

Benke Péter
Bereth Anikó      
Gulyás Krisztina
Kátai Krisztina
Kocsis Gabriella
Lakatos Erika
Lõrincz Réka
Marx Gabriella
Moór Csilla
Orosz Attila
Pálinkás Bence
Sárossy Csaba
Szamkó Sándor
Turi Péter
Versitz Imre
Szitányi András

13.B osztály
Osztályfõnök: Kolossváry Eszter
Berecz Imre
Csáki Ida
Garamszegi Tamás
Juhász Adrienn
Juhász Péter
Kõvári Boglárka
Lakatos Bernadett
Mészáros Anikó
Mészáros Enikõ
Nagy Andrea
Nagy Gábor
Nagy Máté
Pujcsev Dóra
Solymosi Zsanett
Sztéhló Viktória
Berecz Imre
Szabó Ádám


2000/2001-es tanév

13.A osztály
Osztályfõnök: Kolossváry Eszter
Béres Gábor
Berger Nikolett
Czine Gyöngyi Natasa
Honfi Nóra
Hornyacsek Szilvia
Korényi István
Körtvélyesi Mariann
Krén Károly
Lévai Péter
Ritter Attila
Sándor István
Szûcs Dóra Marianna
Tamás Richárd
Valkóczi Tamás
Varga Gergely Márk
Varga Viktória
Vincze Szilvia  
Weisz Attila
Zsila Ágnes
Zsiros Nikolett
Magyar Gergely

13.B osztály
Osztályfõnök: Kõ Erika
Béres János
Bodnár Edina
Csikós Gergely
Debreceni Diána
Demmel József Viktor
Erdei Melinda
Forró Nikolett
Grosch Adrienn
Gurnyik Erika
Hegyi Orsolya
Ifjú Annamária
Kiss Boglárka Annamária
Koncz Zsuzsanna
Henczigár Ákos
Herész Katalin
Németh Brigitta
 Németh Nikoletta
Oláh Szilvia
Slezák Gabriella
Szabó Gabriella
Tarkó Tamás