BUDAPESTI GÉPÉSZETI SZC

BETHLEN GÁBOR SZAKGIMNÁZIUMA

wiki wiki googlephoto youtube fb akadalymentes v2

kepzeseink

Diákjaink az iskola alapítása óta számtalan díjat szereztek. Rendszeresen dobogós helyezést érnek el többek között az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen, évről évre a legjobbak között szerepelnek. Ezúton is gratulálunk a nagyszerű eredményekhez!

Leírás Emléklap / Oklevél

Nagy Krisztián
2017-2018
Ágazati és Ágazaton Kívüli
Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye
II. helyezés


20180516125333 00001

Ámon András László
2017- 2018
Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen elért
VIII. helyezés

 amon andras

Léránt Péter András
2017-2018
Ágazati és Ágazaton Kívüli
Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye
XI. helyezés

 20180516123656 00001

Veres Patrik János
2017-2018
Ágazati és Ágazaton Kívüli
Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye
XIII. helyezés

 20180516123656 00001

Pogány Alexandra
2017-2018
Ágazati és Ágazaton Kívüli
Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye
XV. helyezés

 20180516123656 00001

Szabó István
2017-2018
Ágazati és Ágazaton Kívüli
Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye
XVI. helyezés

 20180516123656 00001
 

Juhász Dániel
2017-2018
Ágazati és Ágazaton Kívüli
Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye
XVIII. helyezés

 20180516123656 00001
Hámori András
2016 - 2017
Ágazati és Ágazaton Kívüli
Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye
hamori andras
Szabó Kristóf Dániel
2016 - 2017
Ágazati és Ágazaton Kívüli
Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye
szabo kristof
Vetró Viktor
2016 - 2017
Ágazati és Ágazaton Kívüli
Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye
vetro viktor
Koós Petra Emese
2016 - 2017
Ágazati és Ágazaton Kívüli
Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye
koos petra emese
Urbán Attila
2015-2016
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Szállítmányozási ügyintéző
3. helyezés
Urban Attila OSZTV 2016 2
Varga Richárd
2015-2016
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Szállítmányozási ügyintéző
vargaricsi
Pintér Gergő
2015-2016
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Szállítmányozási ügyintéző
Pinter Gergo 2
Horváth András Endre
2015-2016
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Szállítmányozási ügyintéző
Horvath Andras OSZTV 2016 1
Birkás Csaba József
2015-2016
"Szakmacsoportos szakmai előkészítő
Közlekedés szakmacsoport
Közlekedési alapismeretek (Közlekedés-üzemvitel)
birkas
Bagyinszki Tamás István
2015-2016
"Szakmacsoportos szakmai előkészítő
Közlekedés szakmacsoport
Közlekedési alapismeretek (Közlekedés-üzemvitel)
bagyinszki
Ruff Richárd
2015-2016
"Szakmacsoportos szakmai előkészítő
Közlekedés szakmacsoport
Közlekedési alapismeretek (Közlekedés-üzemvitel)
ruff
Szenczy Zsófia
2014-2015
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Szállítmányozási ügyintéző
2. helyezés
szenczy

Geisberger Csaba Krisztián
2014-2015
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Szállítmányozási ügyintéző
3. helyezés

geisberger
Törgyéki Rinaldó
2014-2015
"Szakmacsoportos szakmai előkészítő
Közlekedés szakmacsoport
Közlekedési alapismeretek (Közlekedés-üzemvitel)
torgyeki
Perényi Miklós
2014-2015
"Szakmacsoportos szakmai előkészítő
Közlekedés szakmacsoport
Közlekedési alapismeretek (Közlekedés-üzemvitel)
perenyi
Gogola Richárd Tamás
2014-2015
"Szakmacsoportos szakmai előkészítő
érettségi tantárgyak versenye" döntős
Közgazdasági alapismeretek (Üzleti gazdaságtan)
gogola
Rózsa Balázs
2013-2014
"Szakmacsoportos szakmai előkészítő
érettségi tantárgyak versenye"
3. helyezés
Közlekedés szakmacsoport
Közlekedési alapismeretek (Közlekedés-üzemvitel)
Rozsa Balazs 2014
Krokavecz Tamás
2013-2014
"Szakmacsoportos szakmai előkészítő
érettségi tantárgyak versenye"
6. helyezés
Közlekedés szakmacsoport
Közlekedési alapismeretek (Közlekedés-üzemvitel)
Krokavec Tamas 2014
Geisberger Csaba Krisztián
2013-2014
"Szakmacsoportos szakmai előkészítő
érettségi tantárgyak versenye"
7. helyezés
Közlekedés szakmacsoport
Közlekedési alapismeretek (Közlekedés-üzemvitel)
Geisberger Csaba 2014
Szakács András
2012-2013
"Szakmacsoportos szakmai előkészítő
érettségi tantárgyak versenye"
Közlekedés szakmacsoport
Közlekedési alapismeretek (Közlekedés-üzemvitel)
Szakacs Andras
Kiss Bertalan
2011-2012
"Szakmacsoportos szakmai előkészítő
érettségi tantárgyak versenye" döntős
Közlekedés szakmacsoport
Közlekedési alapismeretek (Közlekedés-üzemvitel)
kiss bertalan
Kardos Péter
2011-2012
"Szakmacsoportos szakmai előkészítő
érettségi tantárgyak versenye" döntős
Közlekedés szakmacsoport
Közlekedési alapismeretek (Közlekedés-üzemvitel)
kardos peter
Garami József
2011-2012
"Szakmacsoportos szakmai előkészítő
érettségi tantárgyak versenye" döntős
Közlekedés szakmacsoport
Közlekedési alapismeretek (Közlekedés-üzemvitel)
Garami Jozsef
Horváth Marianna
2005-2006
"Hazánk gazdasága, társadalma"
pályázat 2. helyezés
thumb_horvathmarianna
Horváth Krisztina
2005-2006
"Hazánk gazdasága, társadalma"
pályázat 3. helyezés
thumb_horvath
Besze Barnabás
2005-2006
Szakmai Elõkészítõ Érettségi Tantárgyi Verseny
Döntõ
thumb_besze
Biel Zsolt
2005-2006
Szakmai Elõkészítõ Érettségi Tantárgyi Verseny
Döntõ
thumb_biel
Tóth Tamás László 
2005-2006
Szakmai Elõkészítõ Érettségi Tantárgyi Verseny
Döntõ
thumb_toth

Erdélyi László
2004-2005
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Döntõ 

thumb_erdelyil
Dunai Andor István
2004-2005
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Döntõ
thumb_2

Meixner Zsuzsanna
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Statisztika tantárgyból
1. helyezés

thumb_meixner
Ceglédi Mária
1999-2000
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Döntõ
thumb_cegledi
Móricz Ildikó
1999-2000
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Döntõ
thumb_moricz
Vad Mónika
1999-2000
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Döntõ
thumb_vad

Kanozsai Ágnes
1997-1998
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Statisztika tantárgy 6. helyezés

thumb_kanozsai
Hegedûs Szabolcs, Nagy Máté
1998. június 3.
"Szállítmányozás-diákszemmel"
pályázat 1. helyezés
thumb_hegyedusnagy
Az iskola tanulói
1998. június 3.
"Fuvarozás és szállítmányozás diákszemmel"
pályázat
kimagasló eredmény
 
thumb_bethlen98

Mészáros Katalin
1996-1997
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Döntõ

thumb_meszaros
Az iskola tanulói
1996. május 22.
"Szállítmányozás-diákszemmel" pályázat
I. helyezés
thumb_bethlen96
Bukovics Péter
1994-1995
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Statisztika tantárgy 15. helyezés
thumb_bukovics
Fehér Beáta
1993-1994
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Statisztika tantárgy 15. helyezés
thumb_3
Molnár Krisztián
1993-1994
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
Gépjármûüzemi szakcsoportban
1. helyezés
thumb_1