BUDAPESTI GÉPÉSZETI SZC

BETHLEN GÁBOR SZAKGIMNÁZIUMA

wiki wiki googlephoto youtube fb akadalymentes v2

kepzeseink

A felvételizők ideiglenes rangsorát az elért összesített pontszám (általános iskolából hozott pontok, központi írásbeli, szóbeli meghallgatás) alapján állítjuk össze. Az azonos teljesítményt elért tanulók közül a rangsor elkészítésénél előnyben részesítjük a halmozottan hátrányos helyzetű tanulókat, valamint azokat, akiknek a testvére is iskolánkba járt, illetve akiknek a lakóhelye a XV. kerületben található.

A felvételi rangsor az iskolában és az iskola honlapján is megtekinthető 2019. március 13-től.

Jelentősen megnöveli az iskolánkba való bejutás esélyét, ha a jelentkezési lapon intézményünket, a Budapesti Gépészeti SZC Bethlen Gábor Szakgimnáziumát jelöli meg első helyen.