BETHLEN GÁBOR TECHNIKUM

wiki wiki googlephoto youtube fb akadalymentes v2

uni milton banner bethlen 20220901

Iskolánk ERASMUS+ pályázaton 2020-2021 tanévre ismét elnyert egy 3hetes külföldi szakmai gyakorlatot.

A gyakorlati tevékenység tervezett helyszíne:

Berner

21. Les Manteaux, 14 rue Albert Berner

89330 Saint Julien-du Sault

A gyakorlati tevékenység célja:

A gyakorlat végzésének célja, hogy az elméleti tananyaghoz kapcsolódva a tanulók a gyakorlatban sajátítsák el a raktárosi és raktárvezetői munka tennivalóit. A gyakorlati tevékenységen belül kiemelt szerepet kapjon a raktárirányítással kapcsolatos ismeretek oktatása. Kapcsolatok a partnerekkel (franciául vagy idegen nyelven).

A tanulók a szakmai gyakorlaton, a napi 7-órás gyakorlati tevékenységen túl, megismerkedhetnek a helyi emberek szokásaival, a város építészeti nevezetességeivel, természeti környezetével. Megismerkedhetnek, barátságot köthetnek az ott élő diákokkal, gyakorolhatják a közös idegen nyelvet Reméljük a covid járvány legyőzése után, a közeljövőben lehetősége lesz tanulóinknak a program teljesítésére.

{gallery}okoiskola/P-ly-zatok/Erasmus+2020-2021{/gallery}

Videó

  •  
  •